Kilka słów o mnie.

Pasja do piłki nożnej i wieloletnie zainteresowanie koszulkami piłkarskimi zaowocowała powstaniem projektu “Unforgettable Football Shirts”. Miejscu, gdzie  nie tylko będziesz miał okazję nabyć kultowe koszulki piłkarskie, ale również poczytać o nich na prowadzonym tu blogu.

Blog o tematyce retro koszulek piłkarskich. Koszulki piłkarskie ułożone w mozaikę. UNFORGETTABLE FOOTBALL SHIRTS.

Jakie koszulki oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się oryginalne retro i współczesne koszulki piłkarskie z całego Świata. Oferujemy koszulki używane jak i nowe z kompletem metek. W sklepie znajdziecie trykoty klubowe, reprezentacyjne, sędziowskie, a także ciekawe “templaty”. Oferta sklepu nie ogranicza się tylko i wyłącznie do koszulek najpopularniejszych zespołów, ale również tych mniejszych, czy z egzotycznych zakątków Globu.

5a097fbd2ee40fa12b000001

Skąd zainteresowanie kolekcją koszulek?

Futbol był i jest moją pasją od lat, a wszystko rozpoczęło się od Mundialu we Francji w 1998 roku i fascynacją gry argentyńskiego napastnika Gabriela Batistuty. To właśnie trykot tego pikarza był pierwszą koszulką piłkarską, która trafiła w moje ręce.

Wraz z nadejściem ery zakupów on-line, pojawiła się możliwość zbierania memorabiliów z całego Świata – to właśnie w tym momencie zacząłem kolekcjonowanie coraz to ciekawszych koszulek. Od tamtej pory kolekcja ta stale rośnie.

mario-klassen-70YxSTWa2Zw-unsplash

W jaki sposób działamy?

Wszystkie koszulki zanim trafią do oferty sklepu są wnikliwie weryfikowane pod kątem oryginalności. Staramy się by wszystkie najistotniejsze elementy każdej koszulki były załączone w galerii zdjęć do każdego produktu (metki, informacje z rozmiarem, herb klubu, widoczne wady etc.)

Nowe produkty dodawane są na bieżąco. Każdego tygodnia pojawia się duża ilość nowości, o których na bieżąco staramy się informować w mediach społecznościowych.

Wszystkie zamówienia są starannie pakowane i wysyłane w okolicznościowych pudełkach. Oferujemy wysyłkę za pośrednictwem firmy Inpost oraz tradycjnie Pocztę Polską.

pl_PL
Select your currency
Złoty polski
Euro